Vysoko presný súradnicový merací prístroj, vysoko presný Bridge CMM, CMM s vysokou presnosťou

1.Pokročilé a špičkové stroje
2. Inovatívny dizajn vzhľadu
3. Patentová technológia univerzálneho drôtového prenosu a systém teplotnej kompenzácie

Podrobnosti o produkte

Ako jeden z popredných výrobcov a dodávateľov vysoko presných meracích strojov v Číne, vysoko presných CMM , vysoko kvalitných cmm , vysokej presnosti cmm , vysoko kvalitných metrologických nástrojov , vysoko presných cmms bridge je tu čaká vaša kontakt.

Prehľad produktov :

Vysoko presný pohyblivý mostík (Royal), ktorý sa používa s moderným a špičkovým strojom, s inovatívnym dizajnom vzhľadu. Prenosový systém využíva jedinečnú patentovanú technológiu, ktorá je vybavená dokonalým systémom riadenia a teplotným kompenzačným systémom, poskytuje sériu Royal s vynikajúcim výkonom a možným budúcim upgrade. Široko používaný v dizajne, procese, kontrole kvality dielní, je presnosť vyššia.

Jeho hlavnou charakteristikou je vysoká presnosť, vysoká účinnosť, vhodná pre väčšinu malých detekcií a obrátených obrobkov.

parametre:

TYPE

Model

rozsah

Model

rozsah

Model

rozsah

stredná

Royal7106

700 * 1000 * 600

Royal 9128

900 * 1200 * 800

Royal9158

900 * 1500 * 800

Veľký

Royal121510

1200 * 1500 * 1000

Royal122010

1200 * 2000 * 1000

Royal152112

1500 * 2100 * 1200

Vlastnosti:

Otvorený pracovný stôl s veľkým priestorom na meranie zaťaženia za predpokladu spoľahlivého zabezpečenia predbežnej záruky pre veľký kus obrobku.

Jedinečná patentová technológia drôtového prenosu a systém teplotnej kompenzácie robia zo systému pohybové charakteristiky, tuhosť a presnosť sa značne zlepšujú.

Kombinujte stabilitu, vysokú presnosť a vysoko efektívny dizajn, aby ste používateľom poskytli cenovo výhodné riešenie

Technický popis :

1 , metóda konečných prvkov (FEM, metóda konečných prvkov)

Prijať medzinárodnú pokročilú metódu konečných prvkov (FEM, metóda konečných prvkov) je navrhnutá pomocou matematickej metódy približného až reálneho fyzického modelu bola simulovaná v rôznych pracovných podmienkach optimalizáciou parametrov a schémy návrhu, minimalizuje modelovú chybu A vytvoriť stabilné riešenie.

2 , Celkovo prijaté vzduchom

Celý stroj využíva obvodovú nosnú konštrukciu, ktorá zabezpečuje presnosť vedenia v celej ceste.

3 , pohonný systém sa skladá z jedinečnej patentovanej technológie

Prenos káblov, aby sa zaistila menšia chybová chyba a rýchlejšia rýchlosť odozvy v procese pohybu a značne zlepšuje dynamický výkon meracieho zariadenia, maximálne znižuje pohybovú zotrvačnosť, ktorá má vplyv na presnosť merania. A modernizujte tradičný motor rýchlosti na špeciálny motor snímača.

4 , Jedinečný patentový mechanizmus tlmenia

Zlepšuje tlmiaci účinok, zvyšuje tuhosť tlmiaceho zariadenia a jeho štruktúra je jednoduchá a spoľahlivá, ľahko použiteľná a s nízkymi nákladmi.

5 , systém s teplotnou kompenzáciou

Celý stroj prijatý s teplotným kompenzačným systémom, každá z osí má teplotný snímač, rovnako ako obrobok a merací priestor majú všetky teplotné čidlo, vykonávajú teplotnú kompenzáciu meracieho procesu odberom teploty.

6 , Vyváženie vzduchu

Prijaté s pokročilou európskou technológiou vyváženia pneumatík, závesný valec, aby sa zabránilo axiálnemu pohybu a interferencii medzi prenosovou sústavou, sa zlepšila presnosť a dlhodobá stabilita meracieho prístroja.

7 , čítací systém

Pomocou mriežky s RTLC slotom a čítacej hlavy TONIC (jeho hlavnou vlastnosťou je referenčná nula IN - TRAC ™, stačí stlačiť tlačidlo automatickej fázovej modulácie, jedinečná).

8 , Riadiaci systém

Riadiaci systém prijíma známy exkluzívny európsky riadiaci systém s dvojitým počítačovým systémom, ktorý sa vyznačuje exkluzívnou výbavou v Európe, čím výrazne zlepšuje spoľahlivosť a odolnosť systému proti rušeniu.

Voliteľná hlavica sondy:

PH10M / PH10MQ + SP25
Motorizovaná hlavica sondovania
PH20
Päťosová hlava spojovacej sondy


SP80
Skenovacia hlavica sondy
REVO
Vysokorýchlostná a vysoko presná päťosová skenovacia sonda

Selektívne príslušenstvo:

Anti-vibračný vankúš
upínač Modifikácia rámca modelu

kvalifikácia:

Certifikát kvality
PTB
Kalibračný certifikát Kalibračný certifikát


Drevené púzdra:

Všeobecný typ
Typ odolnosti proti vode


Vyšetrovanie