Manuálne súradnicové meracie stroje, manuálne CMM, PROMAS 564

1.Y osi vodiacich prijíma dove typ chvost, ktorý má vysokú presnosť a dobrú stabilitu. 2.Software prijíma Rational DMIS 3.Y osi vodiacich prijíma dove typ chvost, ktorý má dobrú stabilitu.

Podrobnosti o produkte

Ako jeden z popredných výrobcov a dodávateľov China manuálu súradnicový merací stroj, manuálne CMM PROMAS 564, je tu čaká na svoj kontakt.

Prehľad:

1. Prijatie pokročilé MKP (metóda konečných prvkov) umožňuje mať silnú tuhosť, malá geometria chyba, vysokou presnosťou, vysokým výkonom a vysokú stabilitu.

2. Os Y vodiacich prijíma dove typ chvost, ktorý má dobrú stabilitu.

3. Trojosý Na prijatie kľudového tlaku vzduchu pre vedenie vzduchu nesúce spôsobom, ktorý sa skladá zo vzduchových ložísk, ktoré sú samočistiace, pre-nakladanie a vysoká presnosť, zaručuje veľké rozpätie ložísk, silné anti-hojdá, malý odpor, bez oteru a stabilný pohyb.

4. Prijatie svetoznámeho odrážajúce kov meracie páska mierka systému, ktorý má blízky koeficient tepelnej rozťažnosti u väčšiny obrobku a zaistí dobrú opakovateľnosť.

5. Softvér prijíma samostatné vlastnené duševné vlastníctvo a silné funkcie Rational DMIS softvér. Vďaka svojej dokonalej meraní a on-line funkcie, bude spĺňať zákazníka náročné požiadavky s komplexné riešenie merania.

parametre:

ITEM PODROBNOSTI
typ Promas564
lineárna stupnica RENISHAW mriežka pravítka z Británie
Rozlíšenie čítacie hlavy RENISHAW 1.0um
merací rozsah 500 mm x 600 mm x 400 mm
MPEE E≤3.5 + 4L / 1000um
MPEP R≤3.8um

Voliteľné sondy:

MCP MH20
Renishaw MCP ProbeRenishaw Mh20I Probe

Vyšetrovanie