Portálový súradnicový merací stroj, portálové CMM, podlahy typu CMM meracích strojov žeriav typu

1.Adopt medzinárodné pokročilé metódy konečných prvkov (MKP je metóda konečných prvkov) Design 2.Overall mechanické použitie podlahovej typ portálový štruktúru 3.Optional vysoká presnosť šijacie

Podrobnosti o produkte

Ako jeden z popredných výrobcov a dodávateľov China vysokou presnosťou malé nadstavbou súradnicový merací stroj, máme dva typy portálové CMM vrátane malej veľkosti a veľkej size.g Sme tu čaká na svoj kontakt.

Voliteľné modely:

TYPE

Model

rozsah

Model

rozsah

Model

rozsah

malý

Titan 153012

1500 x 3000 x 1200

Titan 184014

1800 x 4000 x 1400

Titan 203015

2000 x 3000 x 1500

Veľký

Súhrn (XYZ)

X (1500-3000)

Y (3000-12000)

Z (1500-2500)

technológie:

1. prijmú medzinárodné pokročilé metódy konečných prvkov (FEM, metódy konečných prvkov) konštrukcie, pomocou matematických metód z približné vykonávať simuláciu skutočného fyzikálneho modelu za rôznych pracovných podmienok, je chyba modelu na minimum a vytvárať stabilné roztok optimalizáciou parametre a schéma konštrukcie.

2. Celková mechanická použitie podlahy typu portálové konštrukcie, štruktúra celkové usporiadanie s viacerými otvoreného priestoru meraní, poskytuje efektívne riešenie pre meranie veľkých rozmerov, ťažké obrobku.

3. Voliteľné vysoká presnosť pracovný stôl, poskytujú pracovný stôl podľa požiadaviek jednotlivých zákazníkov poskytujú perfektné riešenie pre lokalizáciu dopyt veľkých meranie svetla požiadaviek pohodlnejšie.

4. Tri osi prijať kvalitné žula, presné brúsenie a nosných po umelom starnutí zaručiť presnosť vodítka tri osi dosiahla 000 úrovne

5. Tri osi prijať kľudový tlak vzduchu vzduchový vodiace ložiská spôsob, ktorý sa skladá zo vzduchových ložísk, ktoré sú samočistiace, pre-nakladanie a vysokú presnosť.

6. Prijaté so systémom teplotnej kompenzácie, zdobí teplotný snímač pre každú os, rovnako ako v obrobku a meranie priestorov usporiadanie má teplotný snímač, získavanie v reálnom čase merania proces tým, že teplotná kompenzácia.

7. Tri osi hnací systém prijíma unikátnej patentovanej technológie, je následná pohyb k systémovej chybe menšie a odozvy systému rýchlosť rýchlejšie, a výrazne zlepšuje dynamické vlastnosti veľkého meracieho zariadenia, znižuje pohyb zotrvačné účinky na presnosť merania.

8. CMM pripojili k systému ochrany, vrátane ochrany pred pádom osi Z, meracie hlavy Systém varovania pred zrážkou a monitorovací a riadiaci systém v reálnom čase, čo výrazne zvýšiť bezpečnosť praktickosť veľkého CMM.

Voliteľné sondy Head:

PH10 / PH10MQ + SP25
Motorizovaný indexovanie hlavice sondy
SP80
Hlava skenovacie sonda

PH20
Päťosové hlavy väzba sondy
REVO
Vysoká rýchlosť, vysoká presnosť päťosové skenovacie sonda


Certifikat:

certifikát kvality
PTB
 rubber shock pad 106 pieces fixture
kalibračný certifikát kalibračný certifikát
 high quality with calibration certificate high quality with calibration certificate

Voliteľné príslušenstvo:

upínač Modul Change Frame


Vyšetrovanie