Domov > Riešenia > Obsah

Aplikácia spätného inžinierstva vo výrobe formy

Sep 28, 2016

Reverzné prevedenie práce môže byť náročnejšie než zhora-nadol dizajn. Pred design výrobku musí snažiť pochopiť myšlienku dizajn pôvodného modelu, na tomto základe môžu tiež potrebovať opraviť alebo prekonať nedostatky pôvodného modelu. V niektorých ohľadoch, na rubovej design je aj redesign procesu. Pred začatím dizajn reverznej, vykoná dôkladná analýza častí, ktoré predovšetkým zvážiť nasledovné body:

(1) určiť celkové myslenie dizajnu, systematickú analýzu model obrobku. Model byť predovšetkým rozdeliť do viacerých charakteristík oblasť uzavretá celková myšlienka design, a nájsť ťažkosti, dosiahnuť viem celkom dobre v podstate.

(2) určiť zakrivený povrch typ základná štruktúra v tvare model, ktorý súvisí s voľbou vhodných design softvér a stanovenie softvérových modulov. Pre voľný-forma povrchu, napríklad automobil, motocykel #39; s vonkajšou a vnútornou dekorácie, atď, pokrývajúce časti zvyčajne musieť prijať vhodné prispôsobenie krivky a povrchu modul; Elementárne analytické zakrivené povrchu súčiastky, ako lietadlo, valec, kužeľ povrchu nie je nutné, pretože podľa ich meranie údajov môžete samozrejme viem, že je lietadlo alebo valcová plocha.

V skutočnosti, niektoré stĺpce, konvexné platforma je charakterizovaná po contour bolo určené, celé meranie jednotky modelu bol v kombinácii s skenovanie údaje získané. Mali by si vybrať niektoré skenovania body alebo línie, ktorého kvality sú lepšie.


Prosím, informujte nás, ak akékoľvek otázky alebo poradenstvo

E-mail:Overseas@CMM-nano.com