Domov > Riešenia > Obsah

Katalyzátory priemyselného rozvoja--most koordinovať meracie zaria

Od roku 1960, priemyselná výroba bola vyvinutá veľmi rýchlo. Najmä po vzniku obrábacích strojov, stroje, automobil, leteckom a elektrotechnickom priemysle, rôznych druhov pokročilé testovanie technológie a nástroje sú potrebné, tak tri súradnicový merací stroj , ktorý stelesňuje 3d meracej techniky vzniká v historickom okamihu, a má rýchly rozvoj a zlepšovanie.

Presnosť merania tradičné meracích nástrojov (napríklad mikrometer, strmene, prierez blok, atď) je všeobecne nízka, ktorý môže byť použitý v poli, ktorého všeobecné presnosť nie je vysoká. Ale pre high-tech výrobkov, meranie údajov nie je spokojný, a to náklady ľudských zdrojov na meranie malých častí jeden po druhom. Vznik troch súradníc oficiálne vypukla tento ťažký problém.

advanced and precision bridge measuring machine to provide practical measuring solutions

V roku 1956, svetovo prvý koordinovať meranie stroj vyvinutý spoločnosťou British FERRANTI, potom po sérii zlepšenie, v roku 1964, švajčiarsky SIP firma začala používať softvér na meranie vzdialenosti medzi bodmi, ktoré otvoril použitie softvéru merania. Po rýchly rozvoj výpočtovej techniky, CNC éra prichádza, funkcia koordinovať meranie stroj je silnejší a presnosť merania je vyššia.

S pokrokom vedy a techniky, funkcie, presnosť a kvalita tri súradnicový merací stroj sa postupne zlepšujú najmä vo výskume a vývoji obrábacích strojov, stroje, automobilový, letecký a rôznych zložitých častí výroby. V reakcii na globálnu hospodársku súťaž, výrobné podniky sú tiež kladie veľký dôraz na zvýšenie efektívnosti obrábania a znížiť výrobné náklady. Medzi nimi najdôležitejšie je produkovať výrobky vysokej kvality. Aby veľkosť častí a technický výkon spĺňajú požiadavky spoločnosti vydávať prísne riadenie. Len na predpoklade záruku vysokej kvality výroby môže výrobca realizovať na prežitie a rozvoj.

Tri koordinovať meranie stroj s jej vysokou presnosťou, vysoko flexibilné a vynikajúce digitálne schopnosti sa stáva dôležitým prostriedkom na zabezpečovanie kvality v moderný dizajn, vývoj, výroba, spracovanie a výrobu.Prosím, informujte nás prípadné nejasnosti alebo poradenstvo

E-mail:overseas@cmm-nano.com