Domov > Riešenia > Obsah

CMM podmienkach

Koordinovať meranie stroj je vysoko presné meracie zariadenie, jeho prostredie stav môže ovplyvniť jeho presnosť merania v určitej miery, tak, že by mali byť zaručené najlepšie pracovné podmienky.

1. teplotné požiadavky pre vysokú presnosť merania

1.1 teplotný rozsah: 20±2 ℃

1.2 teplotné zmeny: < 0,5 ℃/h; < 1 ℃ / 24h

1.3 teplotný Gradient: < 0,5 ℃/m

1.4 stroj na vyvažovanie teplota čas: > 48h

Poznámky: Presnosť stroja zníži, ak teplota nedosahuje požadované normy.

2. Relatívna vlhkosť

Vlhkosť pracovné prostredie ovplyvňuje stroja v nasledujúcich dva hlavné aspekty:

Vysoká vlhkosť uľahčuje hrdza častí stroja tak, aby vplyv pracovného stroja a životnosti; Nízka vlhkosť uľahčuje statické tak, aby spôsobiť zlý vplyv na fungovanie počítača a kontrolu systému. Rozsah vhodný vlhkosti je 45% – 60%.

3. čistotu

Ako statické prach môže ovplyvniť merací prístroj, vedenie prachotesný a antistatické zvážiť do návrhu povrchu a povrchu steny.

4. prívod vzduchu

Čisté a suché. Jeho vlhkosť je menej ako 15%

Spotreba vzduchu: 50L/min

Tlak vzduchu: 6-10 bar

5. napájanie

AC 220V, 50Hz, 2.5KVA; kolísania napätia by neboli veľké ako 5% rating napätie; Nepoužívajte CMM s vysokovýkonné zariadenia spoločne ako klimatizačné zariadenie, kopírovacie stroje, drviče, atď. V prípade výskytu dohromady pomocou je dôležité, prosím prijať isolating transformátor alebo vysokofrekvenčné šumový filter.

6. Základná vibrácií požiadavka

Vibrácie frequency≤10Hz amplitude≤0.5 mm

10 Hz < vibrovať frequency≤30 Hz amplitude≤1mm

Vibrovať frekvencia > 30 Hz amplitude≤3μm

7. pristátie

Zaručiť CMM napájania systému kontroly a pc systém spoľahlivý a stabilný pracovný sme mali vybaviť CMM nezávislé a spoľahlivé uzemňovacím systémom. Uzemňovacie systém by mal byť návrh podľa miestnych skutočného stavu a uzemnenie odpor by mala byť nižšia ako 4 ohm.

Keď geologické podmienky zlé, vyzliekol průpravy zariadenia by sa mali prijať, ktorý je vyrobený z pozinkovanej ocele ploché zvarené a potiahnuté rozstup chrániť seba. Odpor uzemnenia by mal byť pod 4 ohm, alebo uzemnenia zariadenia by mali predĺžiť.


Prosím, informujte nás, ak akékoľvek otázky alebo poradenstvo

E-mail:overseas@cmm-nano.com