Domov > Riešenia > Obsah

CMM využitie v letectve Blade

Lietadlá motor priemysel je podstatou výroby a je označenie národnej vedy a techniky. Čepeľ je "srdcom" lietadla motor komponenty, ktoré rozhodli motor výkon, bezpečnosť a život. Zisťovanie kvality čepeľ je preto zložitejšie a prísne. Tradičné detekčnej metódy je používať špeciálne zariadenia na testovanie čepeľ, ktorá vedie k nízkej detekcie účinnosť a presnosť. V posledných rokoch, s popularitou tri súradnicový merací stroj, najpoužívanejšou metódou je použitie kontakt CMM merať na povrchu čepeľ metódou dvojrozmerného snímania pre testovanie.

REVO probe in blade measuring

Tri súradnicový merací stroj je široko používaný v meranie mechanických dielov rozmer a umiestnenie tolerancií. Vykonáva zber dát prostredníctvom sondy spúšťanie alebo skenovanie na prácu-kus, a potom cez výpočet softvéru na syntézu prvok merať a získať výsledky. Môže merať objektu digitalizácie, zvýšenie presnosti merania prostredníctvom chyba odškodnenie technológie, a má flexibilné meracie softvér realizovať automatizáciu a vysoká účinnosť letectva blade merania.

NANO presnosť tri koordinovať meranie stroj používaný v leteckom, národnej obrany, svietidlo a plesne výrobný priemysel napríklad automobilových náhradných dielov 3D merania. Je vybavený racionálne DMIS meracie softvér, ktorý je certifikovaný Nemecký PTB. Tento softvér má čepele testovania modulu. Modul rozpoznávania Blade podporuje spúšť a skenovanie režimy detekcie, podporuje sekcia skenovania. Môžete tiež rýchlo vypočítať rozvážneho postoja dôležité parametre čepele, výrazne zlepšuje detekciu presnosťou a účinnosťou.


Prosím, informujte nás, ak akékoľvek otázky alebo poradenstvo

E-mail: overseas@cmm-nano.com