Domov > Riešenia > Obsah

CMM využitie v sektore námornej dopravy

V posledných rokoch sa Čína #39; s lodiarsky priemysel získal nebývalý rozvoj, podľa relevantné štatistiky ukazujú že 2013 Číny #39; s lodiarstvo dokončené 4,534 nosnosťou ton, nové objednávky dostanete mŕtvej váhy 69.84 milióna ton. Od roku 2010 ako svet #39; s lodiarstvo, Čína držať č.1 počas 4 rokov vo svete.

Loď výrobného priemyslu je stelesnením krajina #39; s technológiou úrovni výroby. Morské vznetový motor je lodné staviteľstvo kľúčových súčastí, jeho vývoj pohonov strojárenstve, najmä veľký ťažký stroj nástroj rozvoja a inovácií a má tiež veľmi prísne požiadavkymeracie zariadeniaprispôsobiť sa meranie týchto veľkých presných dielov. Druh morských diesel motor diely a komponenty sa skladá hlavne z box dielov, vrátane horných a dolných kľukovej skrine, ojnice, kľukový hriadeľ, hlavy valcov, zotrvačník shell častí a tak ďalej. Vzhľadom na ostatné súčasti, to má funkcie veľké veľkosti, ďalšie merané položky a vysokú presnosť. Takveľkom mostíku a veľké šróby presnosti meracieho prístrojaje ideálnym riešením pre posteľ dieselový motor diely a súčiastky, najmä meranie hlavného tela.

Hlavným orgánom ako základ pre dieselový motor, podporuje celý dieselový motor. Všetky diely a pomocný systém priamo alebo nepriamo stanovená na tele, ktoré tvoria kompaktné a ľahké udržiavanie vzhľad. Zistenie hlavnej teda najzložitejšie meranie častí dieselového motora.

NANO šróby sériuTitan,Zhrnutiemôžete uspokojiť dopyt na veľké veľkosti obrobku merania. Máme moderné technológie, prísne výrobné procesy, poskytovať presné a efektívne meranie riešenia pre letecký priemysel, národnej obrany, výroba automobilov, plesne, lode a podobne.


Prosím, informujte nás, ak quesitions alebo poradenstvo

E-mail:Overseas@CMM-nano.com