Domov > Riešenia > Obsah

Využitie CMM v reverzné inžinierstvo

Reverzné inžinierstvo je druh výrobku malosériovej výroby a sekundárne vývoj technológie vyvinuté z minulého storočia. Pretože je na rozdiel od tradičných výrobkov rozvoja objednávka, preto je často označovaná ako reverzné inžinierstvo. Reverzné inžinierstvo je výsledkom oblasti komerčných a vojenských hardware. Jej hlavným cieľom je vykonať meranie originálne výrobky keď nemôžu ľahko získať informácie potrebné na výrobu. Po druhé, je použitie CAD nastaviť model výrobku, potom vykonať vhodnú liečbu pre model výrobku na výrobu nových výrobkov. Reverzné inžinierstvo, tri súradnicový merací stroj je dôležité zariadenia. Výrobok pôvodný digitálny produkt povrchu obnovu procesu a vyžaduje podporu troch súradnicový merací stroj.

Digitálne pôvodných výrobkov je prvým krokom vývoja reverzné inžinierstvo, tiež je najdôležitejší krok. Presnosť digitálnych produktov môže ovplyvniť štruktúru výrobku analýzu a sekundárne vývoj produktu. Pri použití súradnicový merací stroj, môže dosiahnuť vyššie požiadavky na presnosť a presné 3 d model výrobku.

Tri súradnicový merací stroj možno rozdeliť do dvoch typov: kontaktné meranie a bezkontaktné meranie. Kontaktovať metódy snímania dotyku hlavy so vzorkami a zaznamenávanie súradníc na povrchu vzorky. To môže byť rozdelená do typ spúšťača a kontinuálne. Pre veľké množstvo vzoriek letecký priemysel, automobilový priemysel a iné odvetvia, všeobecne Vyberte kontaktné meranie. Spúšť typ merania môžu byť umelo plánované, ktoré môžete získať viac bodov za veľké zakrivenie, alebo ostré zakrivenie zmeny oblasti. Zatiaľ čo v oblasti pomerne plochý, môže byť meraný s menej bodov na splnenie požiadavky na presnosť.

Bezkontaktné meracie metódy sa zakladá hlavne na základný princíp v oblasti optické, akustické, magnetizmus a tak ďalej. Rýchlo zbiera veľké množstvo hustých bodov na celom povrchu vzoriek súbor, ktorý je ľahko ovládateľný, a môže znížiť umelé meranie plánu.

Množstvo údajov, ktoré zachytil tri súradnicový merací stroj je veľmi veľký, ktorý môže dosiahnuť vysokú presnosť požiadavku. Takže je viac široko používaný v reverzné inžinierstvo.


Prosím, informujte nás v prípade akýchkoľvek otázok alebo poradenstvo

E-mail: overseas@cmm-nano.com