Domov > Riešenia > Obsah

Koordinovať meranie stroj CNC obrábania

Aug 25, 2016

S rozvojom výrobných odvetví, ktoré boli široko používané CNC stroje. Spracovateľské spoločnosti všetky majú svoje vlastné CNC stroj alebo numerického riadenia spracovateľského strediska. Aplikácia CNC stroj je zvýšiť kapacitu spracovania podniky predstavujúce výrobný priemysel, výrobu mechanických výrobkov vysokej kvality, v rovnakom čase môže minimalizovať čas výroby, zlepšenie ekonomickej výhody podnikom.

percision measuring machine

Tri súradnicový merací stroj je druh meracie prístroje kombinované optické, mechanické, elektronické a počítačové ovládanie techniky s vysokou presnosťou, vysoká účinnosť. CMM vystaviť efektívne meranie prvý článok inšpekcie a výrobný proces zložitý tvar a presných dielov. Teda môže poskytnúť účinné a presné údaje pre svietidlo obrábacích a úprava rezu nástroja pozíciu kompenzácie a spracovanie programu.

Výrobné podniky majú svoje vlastné presné CNC spracovanie zariadenia správne vypracovať kvalitné výrobky. Vysoko kvalitné výrobky zásadne sú realizované prostredníctvom výrobného procesu, skôr ako spoliehať na výstupnú kontrolu. Kvalitu cieľový moderného výrobného priemyslu sa pokiaľ je to možné, majte Výroba dielov v súlade s požiadavkami návrhu. Avšak v záujme zachovania konzistentnosti výrobného procesu a dizajnu, musíte ovládať výrobného procesu. Výroba, proces kontroly je najúčinnejšou metódou je presne zmerať veľkosť po získať informácie o veľkosti prostredníctvom analýzy kontrast môže spätnú väzbu procesu výroby, zlepšenie spracovania technológie alebo výrobného procesu, aby sa neustále zlepšovať kvalitu výrobkov.

five axis auto probe head PH20

Tri súradnice je jedným z najúčinnejších metód na presné meranie a vyhodnotenie veľkosti a môžete namiesto toho, rôzne meracie nástroje. Tým výrazne znižuje nástroje potrebné na dokončenie testovanie zložitých výrobkov a obstarávacie náklady, čo má výrazne znížiť testovania čas.

Vybavenie pre CNC obrábanie nedokáže fungovať bez CMM pri výrobe mechanických výrobkov. Aplikácia tri súradnice môže poskytnúť spoľahlivé údaje pre vývoj a výroba CNC výrobky, s cieľom zabezpečiť vysokú kvalitu výrobkov, a hrajú dôležitú úlohu zlepšiť hospodárske výhody podniku.


Prosím, informujte nás, ak akékoľvek otázky alebo poradenstvo

E-mail:overseas@cmm-nano.com