Domov > Riešenia > Obsah

Operácie pred začatím CMM

Sep 19, 2016

3D merací prístroj je druh presnosti meracieho prístroja. Tak jej presnosť je kľúč, ale presnosť nielen rozhoduje samotného stroja ako jeho rám, sonda a tak ďalej, sa tiež rozhodnúť, životné prostredie a prevádzkových schopností. Takto sú niektoré poznámky o operácii pred začiatkom CMM.

Vodiaca lišta spracovanie presnosť 3D merací prístroj je vysoká, a jeho vzdialenosť medzi leteckých ložísk je malý. Ak tam je prach alebo iné nečistoty na vodítko, spôsobí plyn ložiska a sprievodca železničnej nuly. Tak by sa mali čistiť sprievodca, zakaždým, keď pred uvedením stroja do prevádzky. Kovové koľajnice by mali byť čistené leteckého benzínu tampónom (120 alebo 180 # benzín) a žula sprievodca by mali byť čistené s bezvodý alkohol.

Pamätať, nemôže dať akýkoľvek tuk plyn ložisko v procese údržby; Merací stroj, dokonca aj ak nie používať po dlhú dobu, by mal tiež udržiavať účinný environmentálneho teploty vlhkosti. Preto odporúčame vykonávať pravidelný Klimatizácia dehumidification poskodeniu meracieho prístroja pod vysoké teploty a vysoká vlhkosť prostredia;

Ak tri súradnicové meracie stroje nepoužíva na dlhú dobu, by mala byť pripravená pred začatím prác: ovládanie vnútornú teplotu a vlhkosť (počas 24 hodín), v vlhké prostredie by malo byť pravidelne otvorenie elektrickej rozvodnej skrine na zabezpečenie plošných spojov je úplne suchá a poškodeniu z dôvodu vlhký, keď náhle nabíjanie. Skontrolujte prívod vzduchu, napájanie. Je lepšie nastaviť napätie-stabilizovaný zdroj.

Prosím, informujte nás, ak akékoľvek otázky alebo poradenstvo

E-mail:overseas@cmm-nano.com