Domov > Riešenia > Obsah

Nová generácia meranie inovácií

Aug 18, 2016

Päť osi meracej techniky týka synchrónny pohyb tromi súradnicami, meranie machine(CMM) a sonda hlavu osi, ktorá výrazne znižuje dynamická chyba pod vysoká rýchlosť merania. Piatich osí je aplikovaný na komplexné artefakty vysoká presnosť, vysoká účinnosť merania, najmä pre letectvo, letecký, vojenského priemyslu a iných oblastiach.

V tradičnej metódy, CMM vykoná všetky potrebné pohyb získať dátumu povrchu. Inerciálnych zrýchlenie spôsobí stroj štruktúry odchýlky a potom chyba merania prichádza do bytia.

PH20 probe headhigh speed five-axis scanning probe

Päť osi meracej techniky sa používa spolu s voľného otáčania sondy, sondy môžete presunúť na osi dve rotácie v rovnakom čase počas merania. Ktoré preraziť tradičných obmedzení. Preto CMM môže pracovať v jeho najlepší spôsob, čiže CMM môže pohybovať v súlade s vedením jediného vektor pohybuje konštantnou rýchlosťou. Relatívna CMM, hlava sondy má nižšiu hmotnosť a lepšie dynamické vlastnosti a má lepšiu prispôsobivosť. Tak to je schopný rýchlo sledovať zmeny geometrie obrobku a neimportuje škodlivé dynamická chyba. Okrem toho môžete tiež rýchlosť povrchu meranie rýchleho skrátiť meracieho cyklu.

Päť osi meracej techniky nielen zlepšiť účinnosť merania ale skrátiť dobu výroby v najväčšej miere, ktoré poskytujú komplexné hodnotenie kvality výrobcom.


Prosím, informujte nás, ak akékoľvek otázky alebo poradenstvo

E-mail:overseas@cmm-nano.com