Domov > Riešenia > Obsah

Zabezpečiť presnosť súradnicový merací stroj--žula

Nov 03, 2016

Precíznej výroby je jedným z najdôležitejších smer vývoja mechanickej výroby, sa stala symbolom pre meranie hladiny high-tech krajiny. Presnosť detekcie závisí rozvoj rezanie-hrana technológie a obranného priemyslu. Tri koordinovať meranie stroj ako druh vysoko efektívnePresné meracie prístroje, široko používané v výroba strojov, výrobný nástroj, elektronický priemysel, letectvo a národnej obrany industries. Uplatňovanie žuly v troch súradníc meranie potvrdila ako skoro ako pred niekoľkými rokmi. Neexistuje žiadny iný materiál, ktorý je lepší ako žula, ktorá môže uspokojiť požiadavky merania.

Ponúknuté:

Časť: 3.07

Elastický modul: 128Gpa

Pevnosť v tlaku pevnosť: 262.2Mpa

Pevnosť ohybu: 374.8Mpa

Absorpcia vody: zvyčajne 0,5 ~ 0,7%

Koeficient lineárnej expanzie: 55 ~ 6℃ 73 × 10

Shore tvrdosť: 79.8(Amount to HRC>55)

Výhody:

1. dobrá stabilita. Po sto miliónov rokov liečby prirodzeného starnutia, mal boli odstránené vnútorné pnutie. Jeho organizácia je stabilný, to je takmer bez deformácie, presnosť môžu zostať stabilné po dlhú dobu.

2. jednoduché spracovanie. Brúsenie, leštenie, je ľahké sa dostať vysokú presnosť a drsnosti povrchu. Nie je citlivý na teplotu. Súčiniteľ tepelnej vodivosti a koeficient tepelnej rozťažnosti je malý, dokonca pri absencii konštantateplota prostrediamôžete zachovať presnosť. V presných prístrojov skreslenie spôsobené teplotu ovplyvní presnosť. Ale žuly nie je citlivý na teplotu, teplota je uvoľnený, preto môžete dosiahnuť vyššiu presnosť.

3. ľahká údržba. Pod podmienkou povrch čistý, žula má vyššiu odolnosť, bez deformácie, takže ho nemôžu ovplyvniť presnosť.

4. dobré vibrácie absorpcie. Vibrácia je nepriaznivé faktory presnosť merania.

5. Non-vodivých, diamagnetic.


Prosím, informujte nás, ak akékoľvek otázky alebo poradenstvo

E-mail:Overseas@CMM-nano.com