Domov > Riešenia > Obsah

Ako vyčistiť strúhanie vládca CMM

Sep 02, 2016

Vysoká presnosť súradnicový merací stroj, je nutné pracovať v bezprašnom vnútorného prostredia, musí byť teplota decentrálne riadená medzi 18 až 22 stupňov, vlhkosť vzduchu, kontrolovaný 40% až 70%. Takže meranie prostredia musí byť nainštalovaný s vhodné klimatizačné zariadenia. Podmienené používateľ môže vybrať inštaláciu sušička na zabezpečenie kvality ovzdušia. Hocitri koordinuje merací prístroj v také dobré prostredie, strúhanie pravítka stále musíte urobiť údržby na pravidelnom základe. To môže zabezpečiť presnosť merania a predlžujú životnosť tri súradnice meracieho prístroja.

Mriežkový rošt pravítko je presnosť merania komponent, jeho údržba hrá veľkú úlohu pri zlepšovaní meracia presnosť. Rany sú poznámky správnym spôsobom čistiť strúhanie pravítko:

Najprv ponorte do savého loptu s dehydrovaného liehu, take savý loptu obtrel z jednej strany strúhanie pravítko na strane druhej a potom ho nahradiť čistej vaty otierať znova. Vatový tampón nemožno opätovne použiť, a nesmiete utierať a späť. Venovať osobitnú pozornosť že robiť, aby ste sa nedotkli čítanie hlavu v procese utieranie. Pretože čítanie hlavu sa používa na čítanie strúhanie Kalibrácia senzora, jeho umiestnenie a vzdialenosť od roštov sú presne prispôsobené. Ak tieto veci sa zmenia, to spôsobí chyby čítania, ktorý nemožno spustiť systém, takže nezabudnite dávať pozor na to; A nedovoľte, aby hluk z bavlnenej vlákniny palicu na strúhanie, fiber adsorpcie vyrábať elektrostatické ovplyvniť čítanie hlavu. Mriežkový rošt vládca by otrel často, štvrťroka alebo polroka je OK.

Renishaw otvorené mreže pravítko, existuje akýsi ochranný film na vrstvu strúhanie pravítko. Ak chcete čistiť, ponorte f. s vodou sa pasú alebo utrieť bezvodý etanol. Ale bezvodého etanolu musí byť mimoriadne kvalitný, ktorý nesmie obsahovať metanol, pretože metanolu je korózia ochranný film.


Prosím, informujte nás, ak akékoľvek otázky alebo poradenstvo

E-mail:overseas@cmm-nano.com