Domov > Riešenia > Obsah

Ako ovládať CMM Presnosť v reálnom čase

Jan 19, 2017

Mnoho užívateľov nie sú jasné vlastnú súradnicový merací stroj (CMM) presnosti po použití určitého obdobia. Ako kontrolovať presnosť CMM v reálnom čase, tu odporúčame nejakú metódu introspekcie.

1. Pomocou štandardného kontrolného nástroja

Najlepším spôsobom, ako overiť presnosť stroja je so štandardným kontrolným nástrojom. Koncové mierky, ring gauge, guľa, vysoká presnosť uhol námestie, atď. Pri zmene teploty alebo vyššiu presnosť merania je potrebné, môžeme použiť vyššie štandardného nástroja skúmať dĺžku, zaoblenie, priemer a ďalšie parametre. Ak je nutné, môžeme tiež niesť na príslušnú nápravu. To je veľmi užitočné pre obsluhu.

2. Pri použití štandardného obrobok

Použitím štandardného obrobok kontrolovať presnosť stroja, ale je pomerne zložitejšie, to môže vykonávať len v určitú dobu. Pohodlnejší spôsob je použiť typický obrobok, dokončiť automatický program merania, zmerajte mnohokrát v rámci kalibrácie i stroja. Potom sa vypočíta podľa štatistického správnosti a zaznamenajte primeranú hodnotu a rozsah tolerancie.

V prípade necíti dôveru oboch vyššie uvedených metód, môžete nás kontaktovať a my Vám ponúknuť celý rad služieb s pridanou hodnotou.

Meracie aktualizáciu systému

Konfigurácia najmodernejší riadiaci systém merania na začiatku meracieho prístroja zákazníkov, čím sa celý merací prístroj pre upgrade na aktuálnej svetovej úrovni vyspelé technológie, zlepšenie efektivity meranie pomocou upgradu dokončenie všetky druhy kontrolnej činnosti.

Presnosť kalibrácie a korekcia

Pravidelne vykonávať kalibráciu a opravu zariadení pre spotrebiteľov, aby sa zariadenie stále udržujú vysokú presnosť, vysokú účinnosť, aby bola zaistená presnosť výsledkov merania.

meracie softvér

Prostredníctvom aktualizácie a zlepšenie funkcie softvéru uspokojiť dopyt zákazníkov v maximálnej možnej miere, a poskytnúť celý rad špecializovaného softvéru pre výber, vyvinúť špeciálne merania riešenia pre našich zákazníkov.

údržba

Tvorba nadstandartním riešenie pravidelnej údržby pre zákazníkov, zabezpečenie spoľahlivej prevádzky meracie prístroje, predlžujú životnosť meracieho prístroja. Zároveň poskytnúť náhradné diely dostatočná meracie stroje, aby vaše merací prístroj pri používaní bez starostí.

technické vzdelávanie

Podľa pomocou charakteristík, takže profesionálny zvyk výcvikový kurz, odpovedať na otázky, aby ste sa rýchlo pochopiť technické zručnosti a zlepšiť účinnosť detekcie.

On-site servis

Popredajný servisní technici budú poskytovať on-site servis pre zákazníkov v prvom okamihu, čo vám umožní naozaj zážitok nano v blízkosti kvalitné služby.

upínač

NANO môže poskytnúť rôzne prenosné funkčné svietidlo pre jednoduché meracie remeslá.


Prosíme, informujte nás v prípade akýchkoľvek otázok či radu

E-mail: overseas@cmm-nano.com