Domov > Riešenia > Obsah

Inštalácia prípravku NANO CMM

Oct 10, 2016

Pomerací prístrojdoručené užívateľovi, urobte prosím vážne amp; potrebné kontroly a to príprava pre inštaláciu, napríklad miesta inštalácie, priechod preprava a doručenie nástroj.

1. balík check

Skontrolujte a počítať krabice, sériové číslo a vzhľad stav. Keď tam je nedostatok, alebo je niečo rozbité, prosím kontaktujte oddelenie súvisiace doručenie včas objasniť pravdu a kontaktujte nás.

2. rozoberať balenie

Balenie box by mal otvoriť našich technikov a užívateľ dohromady. Diely v krabici mali byť chránené pred vytĺkaním. Po otvorené balenie, skontrolujte nákladu režim, množstvo a izolované kusov podľa zoznam balenie.

3. vyčistiť príslušenstvo

S cieľom chrániť CMM a diely zo škody alebo hrdze počas prepravy, CMM komponenty sú balené samostatne, predtým, než sú odoslané zVýrobca. Vyčistite až pred inštaláciou.

4. vypínač a vzduchové čerpadlo

AC 220V stabilné napätie sila je vyžadovaná. Užívateľ by mal pripraviť exkluzívne zemniaci kábel. Prietok a tlak vzduchu čerpadla by mali spĺňať predpisy. Vzduch sa musí filtrovať pred vstupom do CMM. Stlačený vzduch na CMM musí byť suchý a teplota vzduchu musí byť v blízkosti meranie izbovej teplote zaručiť, že air ložisko valca častí normálne pracovať tak, aby sa zabezpečila presnosť a stabilitu CMM.


Prosím, informujte nás, ak akékoľvek otázky alebo poradenstvo

E-mail:Overseas@CMM-nano.com