Domov > Riešenia > Obsah

Vytvorenie 3D merania rozmerov nástroja, (I)

Oct 20, 2016

S rýchlym rozvojom vedy a techniky, mnohých oblastiach stále navrhuje, aby požiadavky na meranie veľkosti a tvaru parameter obrobku. V súčasnosti, hoci ľudia úspešne vyvinuli mnoho druhov meracích metód a nástrojov, všetci z nich majú obmedzenie nákladov, rozsah merania a presnosť atď., ktoré canand #39; t potrebám rozvoja vedy a techniky. Nižšie sú výhody a nevýhody 3D meracie nástroj.

A. kontaktné meranie

a. CMM

Tri rozmerné kontaktné metódy je vyvinutý z tradičných sonda typu. V dnešnej dobe,tri koordinovať meranie machine(CMM)je úspešný model v metóda a hlavné využitie 3D nástroje. Tri súradnicový merací stroj je nielen druh multifunkčné meracie prístroje, ale druh vysoká presnosť, silné komplexných geometrických meracie zariadenia. Je to na základe presné strojárstvo, presnosť nástroja dizajn, elektronické technológie, výpočtovej techniky, software technológia a špičkovej technológie.

Tri súradnicový merací stroj sa všeobecne skladá z hlavné štruktúry, merací systém, systém kontroly,sonda systému, displej zariadenia, počítač a koncové zariadenia ako sú tlačiarne a displayer. Ich vzťah je uvedený nižšie.


Prosím, informujte nás, ak akékoľvek otázky alebo poradenstvo

E-mail:Overseas@CMM-nano.com