Domov > Riešenia > Obsah

Rozvoj merania v budúcnosti

Nov 28, 2016

Meranie je starobylé a vznikajúce obchodné, je vyvinutý spolu s sociálneho rozvoja technológie výroby a vedy. Súčasne označí úroveň modernizáciu krajiny meracie práce. Meracie práce je spôsob, ako zlepšiť hospodársky prospech priemyselných podnikov, a je tiež záruku na zlepšenie výroby a kvality výrobkov.

V hospodárskej činnosti, viac ako 80% priemyselnej výroby môže byť realizovaný len po uskutočnení merania, meranie aktivity v priemyselne vyspelých krajinách prispieva 4% ~ 6% hrubého národného produktu (HNP), meranie je "Oko" priemyselnej výroby. Za posledných 25 rokov, so vznikom laserovým 3D skenerom a optické technológie, meracej techniky získať rýchly rozvoj. Ako výsledok, Toto pole bude realizovať ďalšiu vývoj nových funkcií v budúcnosti, ktorá zvýši kapacitu, kontroly kvality a testovania. Nové rozvojové úsilie spôsobí aj zmenu výrobného procesu.

Testovanie úloha metrológie sa premiestnia z laboratória do výrobnej dielne. Kľúč tento posun je prenosnosť, jednoduchosť a flexibilitu zariadenia. Navyše, merania sa vykonajú v prípade bez ľudského zásahu, výrobného procesu budú môcť opraviť sám podľa výsledku automatické meranie.

Pretožemeracie zariadeniaje stále viac a viac blízko workshop výroby, musí mať jednoduchosť a jednoduché použitie, ktoré môže výrobca testovať časti. Inšpekcia a kontrola kvality dielov už nebude paralelný proces, sa stane neoddeliteľnou súčasťou výrobného procesu. Merania bude vykonávať niekoľkokrát vo výrobnom procese, teda existuje viacero meraní pred náhradných dielov sa skladá.

Teraz, viac a viac prevádzkovatelia musia vykonať kontrolu kvality a otestovať priamo vo výrobnej dielni. Takže meracie zariadenie bude intuitívne a jednoduché použitie a pochopiť. Znalosti na úrovni prevádzky a požadované odborné bude tiež klesať.

V budúcnosti, automatický merací systém nahradí ľudského zásahu. Keďže programovanie je pravdepodobne nočnou morou kvality kontrolnej skupiny ihneď, budú viac ochotní prijať flexibilný a intuitívny softvér a hardvér integrácie. Na konci dňa, len trochu jednoduché, preto robot môže oddelenú evidenciu a vykonávať plánovanie cesty.

Napokon, inteligentné meranie bude kompletnú zmenu výrobného procesu. Založené na automatizovanériešenia merania, výrobný proces bude realizovať Automatické opravy. V skutočnosti, tento pojem je spoločné želanie mnohých futuristov.


Prosím, informujte nás, ak akékoľvek otázky alebo poradenstvo

E-mail:Overseas@CMM-nano.com