Domov > Riešenia > Obsah

Vplyv teploty a vlhkosti na CMM

Normálnej prevádzkovej teploty tri súradnicového merania machine(CMM) je 20 ℃±2 ℃ a vlhkosť je 40% - 70%. Teplota CMM zvyšuje od zdola nahor, a teploty sa mení každú chvíľu. Takže rozdiel každej osi mriežkový teploty a teploty častí ovplyvní tri koordinovať meracia presnosť merania stroj. V skutočnosti, ak je príliš veľká vlhkosť, to zle koróziu plávajúce blok a niektoré kľúčové základné súčasti merací stroj, ktorý bude priamo poškodiť prístroj. Takže máme čo najviac zabezpečiť vnútornú teplotu a vlhkosť ovládať v normálnom rozmedzí, aby sa zlepšila presnosť tri súradnicový merací stroj.

 NANO Metrology is a manufacturer of Precision measuring machine

Tri koordinovať meranie stroj ako druh presné meracie prístroje, včasné údržby predlžujú životnosť stroja, zaručiť presnosť a znížiť mieru zlyhania.

Tri súradnicový merací stroj je prísne pre životné prostredie, takže sme povinní prísne kontrolujú izbovej teploty a vlhkosti.

Plyn ložisko CMM je nikdy nosiť štruktúry v teórii, ale ak zdroj vzduchu nie je čisté, čiže s olejom, vodou alebo nečistoty, ktoré môžu spôsobiť plynu ložisko blok, vážnejšie plynu ložisko a plávajúca lišta nuly. Takže sme mali pravidelne kontrolujte stroj vzduchu a kanalizácie, pravidelne čistite filter a olej-voda oddeľovač. Zdroja vzduchu tiež by mali venovať pozornosť tomu, kompresor alebo plynové prívod gasholder vzduchu aj potreba pravidelne kontrolovať.


Prosím, informujte nás, ak akékoľvek otázky alebo poradenstvo

E-mail:overseas@cmm-nano.com