Domov > Riešenia > Obsah

Metóda na odstránenie chýb CMM

V súčasnosti tri súradnicového merania machine(CMM) bol používaný viac široko, ale presnosť nástroj softvér mať hlboký vplyv na naše presnosť merania. CMM ako jeden z najčastejších meranie softvér, môže byť veľa problémov v procese umelého operácie, ktoré vedú k vplyv na presnosť merania. Hľadáte účinnejší spôsob, ako znížiť chyba stala nutnosťou denné meranie priemyslu. Aký je najlepší spôsob, ako odstrániť chybu tromi súradnicami, nižšie je niekoľko tipov:

 bridge CMM with video systemprecison and practical coordinate measuring machine

Po prvé, keď hľadáme spôsob, ako znížiť chyba tri koordinovať meradlo, najlepší spôsob je komplexne posúdiť model alebo konfigurácie produktov, inak môže byť vypomstiť. Ak používame ručné typu, každý prevádzkovateľ v procese pomocou by mal pokúsiť sa udržať rovnakú rýchlosť bodu merania tak, že môžete maximálne zníženie chýb spôsobených umelé prevádzku.

Po druhé, ak budeme používať automatický merací prístrojv čase každého merania, automatické meracie prvky s konštantná rýchlosť režim, to môže výrazne znížiť merania účinnosti vplyv na výsledky merania. Okrem toho pri výbere meracích prvkov, efektívna dĺžka treba dlho pokiaľ je to možné, najmä základný prvok. To môže zaručiť efekt merania.

All in all, ako úlohu tri koordinovať meradlo je viac a viac dôležité v budúcnosti, užívatelia môžu čeliť veľa faktorov, ktoré ovplyvňujú jeho presnosť, tak by sme lepšie zvládnuť metódu znižovania týchto chýb získať presnejšie výsledky merania.


Prosím, informujte ma, či akékoľvek otázky alebo poradenstvo

E-mail:overseas@cmm-nano.com