Domov > Riešenia > Obsah

Problémy a trend vývoja bezdotykové meracie metódy

Oct 31, 2016

A. Meranie v reálnom čase . V priemysle oblasti, je potrebné znížiť náklady a zvýšiť efektivitu a kvalitu, tak real-time 3D meranie poľa sa stala problémy, ktoré treba riešiť. Real-time meranie 3D tvar môže realizovať zobrazenie a 3D koordinuje meranie úspešne riadenia výroby a online detekciu kvality, a kľúč je realizovať vysokorýchlostné online výpočty.

B. Pre tých, ktoré nie sú maľované s odrazovým povrchom a objekt tvaru môže byť priamo meraná na povrchu. Pre tých, ktorí s reflexným povrchom môže vykonávať 3D meranie tvaru , v tejto oblasti má naliehavú potrebu, ale takmer žiadny takýto výskum v tejto oblasti. Podľa súčasného stavu techniky merania pri meraní s odrazom na povrchu tvaru povrchu formy, výzva na použitie práškovou farbou na povrchu, bude to spomaliť rýchlosť merania a znižuje presnosť merania.

C. Pre stanovenie skúšobnej štandard optického systému pre trojrozmerné merania. Dôležitou súčasťou tejto normy by malo byť zahrnuté:

1. Veľkosť, drsnosť povrchu a materiálové štandardné komponenty vzorky;

2. Matematický model a chybové charakteristiky;

3. Rýchlosť merania a rozsah;

4. Opakovateľnosť a znovuobjavení proces;

5. Kalibračné proces;

6. posúdenie spoľahlivosti.

D. Vysoká presnosť Veľký rozsah merania. Most merací systém zriadi kompromisné presnosť podľa rozsahu merania, ale tiež potrebujú vysokú presnosť .

E. Meranie kalibráciu systému a optimalizáciu a konštrukcie senzora. Systém kalibrácie a optimalizácia je kľúčom k zlepšeniu presnosti merania.

F. Zdôrazniť scenáre s obmedzením úlohy. Optimálna voľba pre rôzne aplikačné účely, stanoviť cieľ a úloha orientovaný systém merania.


Prosíme, informujte nás v prípade akýchkoľvek otázok či radu

E-mail: overseas@cmm-nano.com