Domov > Riešenia > Obsah

Príčiny a riešenia sa vysporiadať s CMM prestaňte pracovať (I)

Feb 23, 2017

Súradnicový merací stroj (CMM) je druh integrovaných produktov, ktoré integrujú mechanické, elektrické a softvér, takže možno chyba bude zahŕňať rôzne aspekty, v rôznych oblastiach. Nižšie ponúkame riešenia podľa hlavných príčin CMM zastavenie práce.

A. Teplota

1.Temperature je najdôležitejším faktorom vplyv na presnosť merania prístroja.

2.In meranie strojovňu, teplota sa zvyšuje od zdola nahor. A to sa neustále mení. Takže každá os mriežka teplotu a dielov teplotný rozdiel bude mať vplyv na presnosť merania prístroja.

Temperovacie metóda 3.Non-primeranú (open klimatizácia práve pri použití, v blízkosti klimatizácia, akonáhle vypne stroj) môže viesť k nestabilnému izbovej teploty. Teplota sa mení po celú dobu. Stroj v nestabilnom stave, presnosť merania bude veľmi zlá.

PH20 sonda s optickým systémom

Riešenie a požiadavky:

1.In meracie softvér, môžeme naladiť vplyv teploty pomocou lineárnej korekcie a teplotné korekciu.

2.Electrical zariadenia, počítače a iné zdroje tepla by mal zachovávať určitý odstup s merací stroj.

3.It je lepšie zvoliť konverzie frekvencie klimatizáciu, poloha klimatizácie by mali byť primerané plánovanie. Vietor z klimatizácie fúka priamo do meracieho zariadenia je zakázané, pretože rozdiel horné a spodné teploty, mali by sme sa smer vzduchu byť hore k vytvoreniu veľkého cyklu, udržiavanie vnútornej teploty vzduchu rovnováhu.

4.Open klimatizácie pri jazde do práce každý deň v dopoludňajších hodinách, uzavrite ho vo vypnutom stave funguje.

5.There musí byť udržiavanie tepla v meracom priestore, dvere miestnosti a Windows by mal byť uzatvorený, znižujú tepelné straty, vyhýbať sa slnku.

6.Strengthen riadenie meracie priestor, nemajú ďalších zamestnancov, aby zostali.


Prosíme, informujte nás v prípade akýchkoľvek otázok či radu

E-mail: overseas@cmm-nano.com