Domov > Novinky > Obsah

POROVNANIE ROZCHOD A CMM

Jul 19, 2016


Ukazovateľ je nástroj, ktorý je špeciálne vyrobené na ovládanie všetkých druhov mechanickej veľkosť priemyselnej výroby podniku, ktoré vhodný pre sériovo vyrábané výrobky ako auto diely, nahradiť profesionálne meracie nástroje ako strmeňmi, pripojte meračov, umiestnite meradlo, atď. Môžete vykonať tieto opatrenia: kľúčové vlastnosti detekcie, charakteristické riadka Detekcia, detekcia funkčnej diery veľké deformácie oblasti duplikátov počas procesu montáže, prototyp montáže, v počiatočnej fáze funkciu zodpovedajúce detekcie a tak ďalej. CMM patrí druh vysoko presné meracie nástroj, takmer všetky časti možno merať, vrátane presnosti meradla tiež potrebujú podporu CMM. CMM je druh používaných meracích prístrojov, ale CMMs vo všeobecnosti nie sú vhodné pre online merania. Existuje nejaký rozdiel nižšie.

1. cenu. Jednorazové investičné rozchodu je nižšia ako u CMMs, ale myslieť v dlhodobom horizonte, cena CMM je nižšia ako náklady na rozchod. Ukazovateľ merania potrebné vytvoriť modely všetkých meraných objektov, cena je veľmi vysoká. A CMM, v kombinácii s flexibilné svietidlo má výhody náklady v dlhodobom horizonte, hoci počiatočné investície je väčšia a má určité dennej údržby.


2. flexibilné. Prierez je druh zariadenia pre diely alebo montáž špeciálnych meracích, väčšina nie sú flexibilné. CMM, v kombinácii s flexibilné svietidlo môže merať takmer všetky druhy dielov, pružnosť je veľmi dobrá.


3. meranie pohodlie. Pohodlie meradlo je veľmi dobrá, ktoré stačí len dať časti meradla. CMM, v kombinácii s flexibilné svietidlo, ktoré potrebujú pevné časti, stanovuje súradnicový systém, program, atď, ale pre meranie pohodlie, prenosné rameno stroja veľmi vyhovovali merania pohodlie.


4. presnosť . Presnosť svietidlo je všeobecne ±± 0,15-0,2 mm. Ak s vernier strmeň, presnosťou až ± 0,1 mm. CMM presnosť môžete dosiahnuť úroveň micron všeobecne.