Domov > Novinky > Obsah

POUŽITIE CAD KOORDINOVAŤ MERANIE STROJ

bridge cmm

Koordinovať meranie stroj bol široko používaný v plesňami, letecký a automobilový priemysel. Aplikácii CAD koordinovať meranie stroj používa softvér vyvinutý počítač vykonávať pokročilé merania testu.

Koordinovať meranie stroj bol široko používaný v plesňami, letecký a automobilový priemysel. Aplikácii CAD koordinovať meThis skúšobná metóda je meranie CAD modelu softvér v prípade neexistencie skutočného artefakty. Výrazne znižuje detekcia fázy fungovania skutočným testovacím objektom, a nie len zlepšiť efektivitu detekcie, šetriť zdroje test ale znížená intenzita práce.

coordinate measuring machine cmm

CAD použiť reverzné inžinierstvo produkcie. Reverzné inžinierstvo je proces kresby alebo príslušné údaje podľa obrobku, v porovnaní s tradičné proces v ktorom obrobku podľa výkresov alebo relevantné údaje. V reverzné inžinierstvo, najprv nad je použitie troch súradnicový merací stroj presne meranie tvarov vzorky, a potom pomocou CAD funkcií zaoberať nameraných údajov a potom vytvoriť jeden alebo viacero CAD formát súboru údajov.

measuring system

Nano presné konfigurácie CMM má silné funkcie CAD software, ktoré dovážajú CAD modelu, ktoré sa majú merať, a môže pracovať v režime offline, otvorte softvér Sebavzdelávanie funkcie, systém automaticky vygeneruje program merania, to môže tiež byť merania simulovaného zistiť prevádzku chyby v procese merania na ceste a zbierať body a upraviť program. Skutočné meranie môžete minimalizovať možné problémy a maximálne zaručiť bezpečnosť v procese merania.


Tri koordinovať meranie stroj ako akési spoločné meracie stroje, pretože má vysokú presnosť merania a meranie efektívnosti a pohodlné ovládanie. To možno realizovať online merania. A zavedenie funkcií CAD, prinesie tri súradnicový merací stroj väčšie pomocou priestoru.


E-mail:2972853095@QQ.com