Domov > Novinky > Obsah

VIBRÁCIE LIEČEBNÚ METÓDU CMM

Vibrácie je jedným z hlavných faktorov ovplyvňujúcich merací stroj presnosť a stabilitu, aby CMM zabezpečiť dostatok presnosť, musíte vytvoriť vhodné prostredie pre meranie stroj.


Ak CMM inštalácie v prípade, že sú do značnej miery ovplyvnený vibrácie, máme tendenciu prijať ako základ liečby (skosenia, izolácia priekopa), ale metóda izolácie má zrejmý nedostatok (ako CMM presnosť výrobkov nie je možné splniť, a pomocou prostredia, ak používateľ v podlahe samozrejme nemôže prijať základ systému), vznik tlmiaca mechanizmus urobila pre nespôsobilosť nadácie vibrácie izolácie.


Nano presnosť autonómny dizajn patentu technológia--CMM tlmiaca mechanizmus. Jednoduchá a pohodlná inštalácia. Umiestnenie gumovú podložku v hornej a nižšia tlmiaca matici gumy blok, vkladanie dva vložiť do seba pomocou hore a dole sprievodca príspevkov zabezpečiť miesto. Štyri závitových otvorov na dve matice substrát môže byť pripojený tlmenie CMM, alebo zem. Štvoruholník je vybavená sprievodca piliera, ktoré môžu účinne zabrániť zvrhnutie alebo preklopeniu z dôvodu jednostrannej sila tlmenia zariadenia.