Rýchle video meracie stroje, povrchové skenovanie meracie stroje, 3D optické povrchové skenovacie stroje

1.Výpočet s viacerými závitmi, vysoká rýchlosť výpočtu.
2.Quick prístup na povrch údajov cloud bodov
3.Kultúrne reliktné skenovanie a 3D zobrazenie

Podrobnosti o produkte


A. Rozsah aplikácie systému

Reverzná konštrukcia : Rýchly prístup k povrchu údajov bodov oblakov bodov, vytvoriť trojrozmerný matematický model, aby sa dosiahol cieľ produktového rýchleho dizajnu.

Skúšanie produktov : Kontrola kvality produktov, detekcia tvaru a polohy, vhodná najmä na rýchlu a vysoko presnú detekciu komplexného zakriveného povrchu, dokáže odhaliť odliatky, výkovky, výlisky, plesne, plasty, drevo a ďalšie výrobky.

Ďalšie aplikácie: Skenovanie kultúrnych pamiatok a 3D zobrazenie, abnormálna korekcia zubov, plastická chirurgia a operácia horného povrchu.

QQ 截图 20170630093054.jpg

B. Výhoda technológie produktu

Pokročilá technológia Core: Prijatím medzinárodnej pokročilej heterodynovej frekvenčnej fázy s technológiou 3D optických meraní, väčšina objektov bez povrchovej úpravy môže byť priamo skenovaná a môže skenovať farebné aj čierne objekty.

Vysoká rýchlosť merania: Viacvláknový výpočet, vysoká rýchlosť výpočtu. Čas výpočtu jedného skenovania je 2 ~ 4 sekundy, čo môže dosiahnuť 1,3 až 4 milióny bodov.

Meracia šírka je nastaviteľná: podľa požiadaviek používateľa, vybavených jednou alebo viacerými skupinami šošoviek, ktoré dokážu dosiahnuť rôzne úrovne merania, jedna meracia šírka: 32 mm × 24 mm ~ 1000 mm × 1000 mm.

Automatické šitie: Globálne prispôsobenie skenovacieho procesu, automatické spájanie, podpora založená na orientačnom meraní a meranie spájania charakteristík obrobku.

Zvoľte skenovanie: Skenujte s vysokou účinnosťou, podporte manuálne skenovanie výberu, zvýšte efektívnosť rýchlosti skenovania a následné spracovanie.

Farebná kontrola: pri skenovaní 3D tvar objektov súčasne môže tiež skenovať a vygenerovať informácie o textúre.

Funkcia bohatého postprocesingu : Optimalizácia cloudového bodu pri redukcii šumu, prekrytie mrakového bodu fúzie (vymazanie prekrývajúceho sa povrchu), automatické funkcie post-spracovania bodových oblakov, ako sú napríklad plniace otvory, trojuholník.

Funkcia bohatých analýz: s bodovým rozsahom oblačnosti, rôznymi transformáciami súradníc, prvkami, všetkými druhmi funkcií analýzy uhlov a veľkostí.

Vykonajte rôzne rozhranie dátového výstupu: bodový oblak (ASC, IGS), trojuholníkový sieť (STL), mapa textúr (OBJ).

Komplexné údaje: Môžu mať funkciu optickej sondy, môžu byť vhodné na meranie hrebeňa, umiestnenie dier.

Výkon produktu je stabilný: Desiatky domácich i zahraničných používateľov potvrdili, že výkonnosť je stabilná. Vrátane niekoľkých domácich vojenských používateľov (čínska akadémia letového testu, čínska letecká sila, kompozitný materiál, 43 výskumných ústavov atď.); Univerzita v Európe a Spojených štátoch (univerzita NEWCASTLE, univerzita v Glasgowe, univerzita v Purdue atď.), Domáca univerzita (univerzita v Tsinghua, priemyselná univerzita v Harbin, Nanjingská univerzita letectva a kozmonautiky atď.).

Technická podpora: Nezávislý výskum a vývoj, zákaznícky vývoj je flexibilný; Silný výskum a vývoj špičkového technického tímu, ktorý vám poskytne komplexné riešenia a technické poradenstvo.

QQ 截图 20170630093210.jpg

C. Parametre

TYPE

XTOM


Rozsah merania

400mm * 300mm

Parametre merania

Presnosť merania

0,01mm

Rozteč bodky

0,2mm

Meracia vzdialenosť

850mm

Hĺbka merania

> 300 mm

Parametre kamery

pôvod

Nemecko

množstvo

2

Typ rozhrania

Gigabitovej siete

Pixely fotoaparátu

2,3 milióna pixelov ( 1920 pixelov × 1200 pixelov )

Ohnisková vzdialenosť objektívu

25mm

D. Pracovné prostredie

- Zabezpečte presnosť a spoľahlivosť systému zariadenia pri meraní zariadenia.

- Napájanie: striedavé napätie 220 V plus alebo mínus 10% 50 Hz + 2% (spoľahlivé uzemnenie);

- Pracovné tempo: 0 ℃ -40 ℃;

- Kalibračná teplota: 20 ℃ ± 2 ℃;

- Relatívna vlhkosť: ≤ (70 ± 10)%;


Ako jeden z popredných čínskych výrobcov a dodávateľov vysoko presného rýchleho zariadenia na meranie obrazu, povrchového skenovania meracieho stroja, 3D optického skenovacieho stroja, je tu čakanie na váš kontakt.
Vyšetrovanie